Derfor bør du velge oss

Tempo Trafikkskole AS

Derfor bør du velge oss

Er du klar for å ta førerkortet? Det er mange gode grunner til å velge oss, i denne artikkelen har vi samlet en del av dem. 

Vi holder oss faglig oppdaterte 

 

Hos Tempo Trafikkskole møter du hyggelige trafikklærere med mange års erfaring. Vi holder oss à jour med oppdatert materiell og nye biler, og vi bruker gode og moderne systemer. 

 

Vi holder oss alltid oppdatert på regler og lovverk, og melder oss på alle aktuelle kurs. Vi sitter ofte på med hverandre for å lære, og alle våre ansatte har vært gjennom profesjonsrettet veiledning. 

Det skal være trygt i bilen 

 

Vi ønsker at stemningen i bilen skal være trygg og rolig. Du får aldri kjeft, og om du må rettes på er vi opptatt av å gjøre det på en pedagogisk måte. 

 

Alle våre trafikklærere er opptatt av å gi personlig oppfølging, og vi får ofte høre at vi er profesjonelle og pedagogiske. Hos oss tar vi vare på elevene våre. 

 

Vi har kjøreskoler på Grünerløkka i Oslo, Kjeller på Lillestrøm og Svalbard. Book din første time her, vi har kort ventetid

Vi vet at ikke alle tar lappen når de er 18 

 

Våre elever er i alle aldersgrupper, og vi har hatt elever fra 16 og til 72. Mange av de som kommer til oss er rundt 30 år gamle, og kommer fordi det har oppstått et behov for førerkort senere i livet. Noen trenger det på grunn av jobb, andre ser at det er hensiktsmessig å ha lappen når man blir foreldre. Andre plukker opp trafikkopplæringen de startet på men aldri fullførte. 

Vi har veldig god erfaring med å hjelpe denne kundegruppen, og vet at det kan være hindre som har ligget i veien tidligere. Noen har slitt med teorien, noen er redde for å kjøre bil, noen fikk aldri teken på giringen eller hadde en dårlig lærer eller dårlige opplevelser fra øvelseskjøringen. 

 

Vi er opptatt av å støtte de som trenger det mest, og har lang erfaring i å tilpasse opplæringen basert på dine utfordringer eller behov. 

Bilparken vår består av 80 % elbiler

 

Som trafikklærere sitter vi mer i bil enn de aller, aller fleste. Med så mange timer på veien skulle det bare mangle at vi tar miljøet på alvor, og gjør vårt for å dempe fotavtrykkene våre. Vi har derfor en bilpark som består av over 80 % elbiler, og flere skal det antageligvis bli. 

 

Vi er veldig opptatt av at det skal være rent og hygienisk inni alle bilene, og alle biler er dyrefrie for å ta hensyn til allergikere. 

 

Les mer: Manuell eller automatlappen?

Vi vil at du skal betale minst mulig 

Når vi sier at vi vil at du skal betale minst mulig, er det gjennom å gi deg riktig opplæring og gode råd. Følger du rådene vi gir deg, slipper du unna med færre antall kjøretimer. Slurver du derimot med hjemmeleksene kan det hende du trenger flere. 

 

Det er ingenting som er hemmelig når det kommer til trafikkopplæring, hverken hos kjøreskolene eller fra myndighetenes side. Det kommer alle til gode at du lykkes i å bli en trygg sjåfør så tidlig som mulig, og vi holder aldri noe tilbake. 

Vårt mål er at våre elever lykkes

 

Vårt mål er at våre elever skal lykkes. I det legger vi at vi har lyktes i å gi dem grundig og riktig opplæring slik at de blir trygge og gode sjåfører som ikke bare består førerprøven, men som også føler seg klare for å sitte bak rattet alene. Når våre elever lykkes, har vi også lyktes i vår jobb. 

 

Har du spørsmål? Du kan alltid kontakte noen av våre trafikklærere på forhånd før du setter i gang, eller du kan booke din første kjøretime her

Ta kontakt

Åpningstider

Kontoret er betjent
Mandag - torsdag kl. 0900 - 1500.
Messenger

Medlem av:

Norges Trafikkskoleforbund-logo Trafikkforum-logo

Inneholder bruk som krever aktivt samtykke

Tempo Trafikkskole AS ønsker å gi deg en best mulig opplevelse av vår tjeneste. For å oppnå dette benytter vi informasjonskapsler (cookies) og pixels. Enkelte av disse er nødvendige for at tjenesten vår skal fungere, og andre bidrar til at du skal få en bedre og mer tilpasset opplevelse.
Ved å trykke «Godta alt» godkjenner du bruken av cookies og pixels.

Enkelte cookies er nødvendige for at nettsiden skal fungere på en optimal måte, og de er derfor ikke mulig å fjerne.

For å gi deg en best mulig kundeopplevelse analyserer vi hvordan nettsidene våre blir brukt.

Denne typen cookies og pixels benyttes for å vise deg tilpassede annonser, som skal være relevante for nettopp dine interesser. Annonsene baseres på hva du har sett på, og/eller vist interesse for på vår nettside.

Les mer